• Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej w Brzegu Dolnym

• 8 grudnia 2022 roku wzięliśmy udział w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej w Brzegu Dolnym. W halowych zawodach rywalizowało sześć drużyn w systemie meczów każdy z każdym.

Nasza drużyna ostatecznie zajęła 3 miejsce odnosząc dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedną przegraną. Najlepszym zawodnikiem imprezy wybrany został zawodnik reprezentujący naszą placówkę - Kacper z grupy II.

Serdecznie gratulujemy.

Opiekun zawodników: p. MArciń Stawicki

• Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o puchar Credit Suisse

• W dniu 8 grudnia 2022 r rozegraliśmy Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o puchar Credit Suisse. Impreza zorganizowana wspólnie z Credit Suisse i stowarzyszeniem "Przystanek" rozgrywana była w dwóch kategoriach- open i młodzieżowej.

W kategorii open, obok pracowników Credit Suisse i naszych pracowników występowali też reprezentancji wychowanków. Turniej rozgrywany był systemem do 2 przegranych meczów.

Zwycięzcami w kategorii młodzież zostali :

1 miejsce Kacper gr II

2 miejsce Adrian gr I

3. miejsce Wojciech gr II

4. miejsce Sebastian gr I

w kategorii open:

1 miejsce Wojtek z Credit Suisse

2. miejsce Sławomir Boguś- wychowawca MOW

3. miejsce Łukasz z Credit Suisse

4 miejsce Patryk gr II

Serdecznie wszystkim gratulujemy

p. Andrzej Szewczyszyn

• Wolontariat na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków – Koło Centrum Wrocław

• W dniu 19 listopada 2022 roku wychowanki naszej placówki(Karolina, Angelika, Daria z grupy VI oraz Oliwia i Jessica z grupy VII)  wzięły udział w pracach wolontaryjnych na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków – Koło Centrum Wrocław.

Głównym zadaniem wolontariuszek była pomoc przy organizacji XV Wrocławskiej Konferencji Szkoleniowej z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą pod hasłem: „Długie i sprawne życie w zgodzie z cukrzycą”.  Do ich głównych zadań należało m.in. powitanie zaproszonych gości, rejestracja uczestników, pomoc w szatni, pomoc w dotarciu osobom starszym z niepełnosprawnościami na salę wykładową, wsparcie przy wydawaniu cateringu oraz obsługa gości na sali kawowej.

Dziewczęta dzięki swojej pracy i zaangażowaniu w słusznej sprawie, miały okazję zmienić swój  sposób myślenia o świecie i swojej roli w społeczeństwie.

Po zakończonych zadaniach dziewczęta otrzymały stosowne dyplomy, zaświadczenia oraz wielkie podziękowania od organizatorów konferencji za włożony trud i zaangażowanie.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wolontariuszkom.

Opiekun grupy: p. Adam Kozub