• Bliżej

• 09-09.11.2019 r. Projekt Bliżej

• 08-09.11.2019 r.
          Projekt "Bliżej

W dniach 8 i 9 listopada już po raz siódmy organizowaliśmy Projekt "Bliżej" , których celem jest aranżowanie sytuacji, w której nasi wychowankowie i ich rodzice(w tym roku nawet całe rodziny) poprzez wspólne działania i aktywność  mogą spotkać się ze sobą inaczej, bliżej.

W pierwszy dzień dzieci i ich rodzice uczestniczyli w grze miejskiej na terenie Wrocławia, a drugiego dnia wspólnie odwiedziliśmy wrocławskie ZOO. Podobnie jak w poprzednich edycjach projekt realizowany był przy współpracy Credit Suisse i Stowarzyszenie "Przystanek". Podobnie też jak w poprzednich latach zarówno rodzice jak i dzieci były bardzo zadowolone z udziału w tym przedsięwzięciu.

galeria zdjęć...kliknij na zdjęcie...
        • 09-10.11.2018 r. Projekt Bliżej

• 09-10.11.2018 r.
          Projekt "Bliżej"

W dniach 9-10 listopada, podobnie jak w latach poprzednich, organizowaliśmy projekt "Bliżej", którego celem jest aranżowanie sytuacji, w której nasi wychowankowie i ich rodzice( w tym roku nawet całe rodziny) poprzez wspólne działania i aktywności mogą spotkać się ze sobą inaczej, więcej, bardziej. Podobnie jak w poprzednich latach projekt organizowany był przy współpracy CREDIT SUISSE i Stowarzyszenia "Przystanek".

Rodzice i ich pociechy byli bardzo zadowoleni ze wspólnie spędzonego czasu, a  organizatorzy pełni podziwu dla ich zaangażowania, wspólnej pracy i bliskości.

galeria zdjęć...kliknij na zdjęcie...
          organizatorzy: p. A. Szewczyszyn, p. M. Dziewulska - Hutnik
    • Współpraca