• Nasza Szkoła

PUNKT USŁUGOWY MEBLOWANIA GŁOWY

W naszej Szkole uczy się młodzież niedostosowana społecznie. Są to dzieciaki często z ogromnymi zaległościami programowymi. Nasza kadra jest przygotowana do tego, aby merytorycznie na wysokim poziomie, a jednak w sposób bardzo przystępny, pomóc uczniom te braki uzupełnić.  Ukończenie szkoły przez naszych podopiecznych jest bardzo ważnym aspektem, ale w naszej pracy staramy się też skupiać na tym, żeby uczniowie po wyjściu z ośrodka potrafili jak najlepiej funkcjonować w społeczeństwie.

Obecnie w Szkole Podstawowej nr 88 funkcjonuje 7 oddziałów: dwie klasy szóste, trzy siódme oraz dwie klasy ósme. W naszej szkole uczą się zarówno dziewczęta, jak i chłopcy. Nauczanie nie jest jednak koedukacyjne.

Nasza Szkoła jest  wyposażona w osiem gabinetów przedmiotowych. Prawie w każdej sali lekcyjnej jest zainstalowana tablica interaktywna. W skład bazy Szkoły wchodzi również salka gimnastyczna.