• Turniej Siatkówki Plażowej dla dziewcząt o Puchar Rady Osiedla "Huby"

• 20.09.2021 wspólnie z Radą Osiedla Huby zorganizowaliśmy turniej siatkówki plażowej 4 - osobowej dla dziewcząt . W turnieju wzięło udział 5 szkół z terenu osiedla : SP 88, SP 77, SP 17 , ZSG oraz ZSZ nr 5.

Mimo rekreacyjnego charakteru turnieju zawodniczki walczyły o każdą piłkę i do ostatniego meczu, nie było wiadomo jak się on zakończy. W efekcie 1 miejsce zajęła drużyna ZSG, drugie SP 88 a trzecie ZSZ nr 5.

Bardzo chcielibyśmy podziękować RO Huby za sfinansowanie pucharów i nagród oraz Adamowi Kozubowi i Andrzejowi Kamińskiemu za pomoc w organizacji imprezy, Oli Witkowskiej i Marcinowi Stawickiemu za sędziowanie i pomoc oraz dyrektorkom p. Izie Górzyńskiej i p. Marcie Barczak za towarzyszenie i pomoc.

No i oczywiście p. Halince i Pawłowi za pomoc organizacyjną.

Organizatorzy :

Magda Dziewulska Hutnik

Andrzej Szewczyszyn

• Budowa
            • Budowa boiska do gry w siatkówkę plażową z Credit Suisse i stowarzyszeniem "Przystanek"

• Od końca lipca do początku września wspólnie z Credit Suisse i stowarzyszeniem "Przystanek" na terenie naszej placówki zbudowaliśmy boisko do piłki siatkowej.

Przez różne trudności  z przygotowaniami terenu pod boisko (włącznie ze znalezieniem niewybuchu z II wojny światowej, wspólnie z wolontariuszami z Credit Suisse, ciężką pracą naszych wychowanków i kadry, doprowadziliśmy projekt do szczęśliwego końca.

I tak 10 września , po ostatecznym wypoziomowaniu piasku, rozgraliśmy z wolontariuszami Credit Suisse pierwszy mecz siatkówki plażowej. Nasi wychowankowie , niestety ( a może z życzliwości?) minimalnie przegrali 2:1, ale zabawa była świetna.

Dziękujemy wolontariuszom i stowarzyszeniu "Przystanek" za świetną inicjatywę i współpracę.

• Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2021/2022

• W dniu 1 września odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2021/2022.
              Podczas apelu dyrektor placówki - pani Izabela Górzyńska przywitała zgromadzoną i wypoczętą młodzież oraz grono pedagogiczne ośrodka. Przypomniała wszystkim zgromadzonym wychowankom zasady funkcjonowania w placówce oraz życzyła  całej społeczności ośrodka wszystkiego najlepszego - zdrowia, codziennego optymizmu, powodzenia w realizacji celów oraz sukcesów w nauce
              Po części oficjalnej uczniowie spotkali się w salach lekcyjnych z wychowawcami i kolegami. Podczas tych krótkich spotkań zapoznali się z planem zajęć i oczywiście podzielili się wrażeniami z minionych wakacji.

• 25.06.2021 r. :  "Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021"
            • 25.06.2021 r. : "Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021"

• 25 czerwca 2021 r. odbył się uroczysty apel na zakończenie roku szkolnego. W uroczystości  udział wzięli zaproszeni goście :  Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz rodzice i uczniowie naszej szkoły.

Wychowawcy klas ósmych- p. D. Włoszek, p. A. Kamiński, p. A. Głęboki, p. D. Zniszczoł, p. R. Mościńska, p. D. Milej oraz p. wicedyrektor D. Smolana wraz z uczniami przygotowali część artystyczną, w której nie zabrakło  skeczu, wierszy , piosenek, podziękowań i wzruszeń. Następnie nasi  absolwenci szkoły odebrali świadectwa, nagrody książkowe i rzeczowe za bardzo dobre zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe, a na koniec cała społeczność ośrodka wykonała sobie pamiątkowe zdjęcie.

Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.