• Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków – Koło Centrum Wrocław

• 01.12.2022 12:16
            • W dniu 19 listopada 2022 roku wychowanki naszej placówki(Karolina, Angelika, Daria z grupy VI oraz Oliwia i Jessica z grupy VII)  wzięły udział w pracach wolontaryjnych na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków – Koło Centrum Wrocław.
              Głównym zadaniem wolontariuszek była pomoc przy organizacji XV Wrocławskiej Konferencji Szkoleniowej z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą pod hasłem: „Długie i sprawne życie w zgodzie z cukrzycą”.
              Do ich głównych zadań należało m.in. powitanie zaproszonych gości, rejestracja uczestników, pomoc w szatni, pomoc w dotarciu osobom starszym z niepełnosprawnościami na salę wykładową, wsparcie przy wydawaniu cateringu oraz obsługa gości na sali kawowej.

• Desination Imagination

• 05.05.2020 17:12
            • Dziewczęta z naszej placówki już dwukrotnie w październiku wzięły udział w wolontariacie na  rzecz  Desination Imagination, fundacji zajmującej się rozwojem i wspieraniem kreatywności dzieci i młodzieży.