• Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków – Koło Centrum Wrocław

• 01.12.2022 12:16
          • W dniu 19 listopada 2022 roku wychowanki naszej placówki(Karolina, Angelika, Daria z grupy VI oraz Oliwia i Jessica z grupy VII)  wzięły udział w pracach wolontaryjnych na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków – Koło Centrum Wrocław.
            Głównym zadaniem wolontariuszek była pomoc przy organizacji XV Wrocławskiej Konferencji Szkoleniowej z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą pod hasłem: „Długie i sprawne życie w zgodzie z cukrzycą”.
            Do ich głównych zadań należało m.in. powitanie zaproszonych gości, rejestracja uczestników, pomoc w szatni, pomoc w dotarciu osobom starszym z niepełnosprawnościami na salę wykładową, wsparcie przy wydawaniu cateringu oraz obsługa gości na sali kawowej.

• Dziewczęta dzięki swojej pracy i zaangażowaniu w słusznej sprawie, miały okazję zmienić swój  sposób myślenia o świecie i swojej roli w społeczeństwie.

Po zakończonych zadaniach dziewczęta otrzymały stosowne dyplomy, zaświadczenia oraz wielkie podziękowania od organizatorów konferencji za włożony trud i zaangażowanie.

galeria zdjęć...kliknij na zdjęcie...

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wolontariuszkom.

Opiekun grupy: p. Adam Kozub